Ból piersi, zgaga, częste wypróżnianie i ból podbrzusza podczas przyjmowania leku Daylette

Witam, od paru miesięcy przyjmuję lek Daylette . Towarzyszą mi z nim dziwne objawy. Ból piersi, ale to przy lekach hormonalnych normalne. Ale niepokoi mnie co dzienna zgaga, oraz częstość moich wypróżnień, potrafię znajdować się w toalecie 5 razy na dzień. To nie jest biegunka a normalny kał. Czasem mam wrażenie ze mój posiłek nie ląduje do żołądka a od razu muszę go wydalić. Także dokucza mnie ból podbrzusza, taki jak przy miesiące, jest on naj silnieszy w połowie okakowania leku.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli jest to normalny, uformowany kał nie można mieć do tego uwag. Warto zwrócić jednak uwagę na swoją dietę. Możliwe iż któryś ze składników posiłków powoduje takie działanie.