Ból pięty po wysiłku u 40-latka

Witam mam 40 lat.Dwa razy w tygodniu gram w piłkę nożną na orliku. 2 tyg temu zaczęła mnie boleć mocno pięta. Ciężko było stanąć na nodze szczególnie po odpoczynku stosowałem maści i bylem na ultradźwiękach bo myslem ze mam ostrogi.bolało juz tylko troszkę. Wybrałem się na piłkę aby zagrać i niestety po kilkunastu minutach gry biegnąc coś mi strzeliło w stopie.ból straszny nie da rady stanąć na nodze i rwie.pojechałem na sor zrobili rtg stopy całej i nic nie stwierdzono. Nadmienię tylko ze lekarz to była położna przepisał coś przeciwbólowego.miałem wcześniej zerwanego acl i odczucie strzelenia miałem takie samo.co mam robić proszę o poradę co to może być .

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to być zerwanie rozścięgna podeszwowego. Radziłbym udać się do ortopedy aby wykonał on USG, postawił diagnozę i wdrożył odpowiednie leczenie