Ból pleców i drętwienie nogi a wynik RTG odcinka lędźwiowego
Witam, mam 24 lata, ostatnio po wyjściu z sauny, po ok pół godziny od wyjścia, odczuwałem ból w plecach. Wieczorem zaczęła mi cierpnąć i drętwieć prawa noga. Po wizycie u lekarza -> RTG odcinka lędźwiowego. Z opisu wynika zwężenie przestrzeni m-kręgowej L5 S1 i niespójność łuku kręgosłupa... Byłem się nastawić jednak to nie pomogło i już ponad 2 tygodnie takie same objawy w mniejszym lub większym stopniu. Czy ktoś może mi coś poradzić lub podpowiedzieć? Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek odp.

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Na podstawie opisu można wnioskować iż zmiany mają charakter zarówno zwyrodnieniowy jaki i przeciążeniowy. Stan taki może się pogłębiać. Wskazana konsultacja z neurochirurgiem.