Ból pleców i opis TK jamy brzusznej

Dzień dobry.mam na imię Beata i mam 47 lat.od 3 miesięcy boli mnie bardzo brzuch.plecy i bardzo ręce od łokci w dół...jeden lekarz wysyła mnie do drogiego.jestem już bardzo zmęczona...robiłam TK brzucha...od roku już nie miesiączkuję..w badaniu wyszło że w prawej nerce stwierdza się wynicowanie miedniczki.macica duża przesunieta na prawo uciska pęcherz.macica uciska tez krętą esice.degeneracja krążka L5/SI.poszerzona miedniczka prawa.w nerce prawej poszerzenie Ukmu.w odbytnicy pogrubienie ścia

Witam. Opis nie jest pełny i na pewno należy go skonfrontować z badaniem fizykalny i dokładnym wywiadem, ale na pewno zastanawiające jest powiększenie macicy i jej ucisk na pozostałe narządy. Wydaje mi się że konsultacja z ginekologiem jest tu kluczowa.