Ból pleców, skolioza i wrodzona wada serca

Witam miałam robione rtg lędzwiowo krzyzowy a-p i boczne na wyniku mam napisane niewielkaskolioza w prawo ,bolą mie plecy nieram mam ból okolicach łopatek jak by cos mi uciskało i stopach rzadko się zdarza ze też czuje ból jak by mi ktoś skrzywiał stope.mam wrodzonawade serca i tezzinne choroby zastanawia mie czemu nikt tego wczesniej nie wykrył.co teraz mam zrobic jestem okolic poznania

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Polecałbym w związku z uwidocznioną wadą kręgosłupa zgłosić się do lekarza rehabilitanta oraz skorzystać z odpowiednio dobranych ćwiczeń rehabilitacyjnych.