Ból pleców w odcinku piersiowym i wyniki badania krwi

bardzo proszę o interpretacje moich wyników.Od tyg bolą mnie plecy w odcinku piersiowym i łopatki miałam zastrzyki naklofen słabo sie czuję jest mi słabo niedobrze robiłam wyniki krwi i bardzo się niepokoje poniewarz mch mam podniesione32,4norma to31 mpv13,4norma 12 p-lcr52,3norma43 obnizone erytrocyty 3,95 neurocyty49,2 eozynocyty0,8 reszta jest ok prosze o analizę

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przedstawione wyniki mogą wskazywać na niedokrwistość.