Ból po lewej stronie brzucha na wysokości żeber

Witam, mam ból po lewej stronie brzucha na wysokości żeber (ich dołu). Zrobiłam sobie prywatnie badania amylazy, lipazy - wyniki poprawne. Boli mnie różnie - czasem po samym piciu (np.:herbaty), czasem po jedzeniu specyficznych produktów (tłustych i nie), a czasami bez żadnych powodów (to najrzadziej). Co charakterystyczne jak mnie boli - to ból ujawnia się dosłownie do 1/2 sekund od połknięcia. Co to może być ? Z góry dziękuję za odp. !

Najprawdopodobniej są to dolegliwości ze strony żołądka, ale oczywiście całkowitą pewność można mieć po osobistym zbadaniu pacjenta i wykonaniu odpowiednich badań.