Ból po lewej stronie w okolicach serca

Witam mam 26 lat cierpię na ból po lewej stronie w okolicach serca, ekg wyszło dziwnie 4 lutego mam kardiologa w Warszawie, lekarz pozwolił mi grać w piłkę nożną, ale mam też nerwicę stwierdzoną, leki nie pomagają, nadal jestem nerwowy, nie mówiąc o zaburzeniach nerwicowych, w dodatku w głowie mam torbiel o wielkości 41 milmetrów, martwi mnie to, że będę miał operacje dwie, a nie chcę ich mieć, nigdy nie miałem operacji, tylko raz się połamałem, co robić? jak się ratować naturalnie? pomocy......

Ze strony psychologicznej uważam że powinien pan rozpocząć psychoterapię nerwicy która panu doskwiera. Pozdrawiam

Witam,

Widzę, że bardzo się Pan boi o stan swojego zdrowia. Proszę wyjaśnić wszystkie kwestie medyczne, nie do końca rozumiem czy boi się Pan operacji, które ma Pan przejść, czy jest to lęk związany z tym, że mógłby Pan je mieć?

Co do nerwicy, zalecam konsultację u psychoterapeuty i podjęcie psychoterapii indywidualnej, która w czasie mogłaby Panu pomóc w radzeniu sobie ze stresem i trudnymi dla Pana uczuciami.