Ból po operacji wycięcia zakrzepu w 32 tygodniu ciąży

Witam jestem w 32 tyg ciazy 2 dni temu mialam operacje wyciecia zakrzepu i odrazu faldu skornego bol nie do wytrzymania po zastrzyku w kregoslup prosze powiedziec jak dlugo to jeszcze potrwa kolejny dzien a ja chodzic nie umie czuje jakby odbyt mi wypadal nie wspominajac o wyproznieniu ktorego juz 3 dzien nie mialam

Szanowna Pani, objawy mogą utrzymywać się kilka dni- są wynikiem znieczulenia, jeśli będą się przewlekać to proszę udać się do lekarza rodzinnego