Ból po podaniu zastrzyku

W ubiegłym miesiącu dostałam dwa zastrzyki w pośladek - pyralginę i nospe - lekarka zostawiła igle w pośladku wymieniając tylko strzykawki z lekarstwami. Podczas wymiany strzykawek poczułam mocniejsze ukłucie i przenikliwy ból w dół uda. Ból był tak przeraźliwy ze nie przespałam całej nocy. Do dnia dzisiejszego ból się utrYmuje, nie jest ciągły. Występuje przy dłuższym chodzeniu, wchodzeniu po schodach, nie jestem w stanie się schylać, kucać, zakładać i zdejmować skarpetek czy spodni. Ból zaczyna się w miejscu podania zastrzyku o promieniuje na całe udo. Proszę o pomoc w zweryfikowaniu czy mógł zostać uszkodzony jakiś nerw i czy jestem w stanie coś z tym zrobić.

Szanowna Pani, możliwe że doszło do podrażnienia lub uszkodzenia nerwu. W ciągu kilku tygodni objawy powinny ustąpić