Ból po prawej stronie podbrzusza a możliwość wykonania badań

Witam, Od tygodnia odczuwam ból po prawej stronie podbrzusza. Miałam wizytę u 3 lekarzy, w tym ginekologa, wszystko w normie, badania krwi też nie wykazały żadnych nieprawidłowości, nie jestem w ciąży, nie mam gorączki, ani wymiotów. Jakie badania powinnam zrobić by dowiedzieć się co mi dolega? Mieszkam w UK i tutejsi lekarze zalecają mi paracetamol ;)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać badanie USG jamy brzusznej a także oznaczyć parametry stanu zapalnego i enzymy wątroby.