Ból pochwy, wodnista wydzielina z pochwy i bak miesiączki

Witam 1.od kilku dni odczuwam jakby ktoś zaczął wbijać mi igły w ścianki pochwy albo razić prądem sama nie wiem strasznie nieprzyjemne uczucie 2momentami mam takie chlup zamiast wydzieliny leci tak jak woda i ostatnio pobolewa mnie podbrzusze.Ostatnio bolał mnie prawy jajnik miałam tak już przy torbielach a teraz lewy na zmiany zaznaczam ze od prawie 2 lat mam wkładkę domaciczną i nie miesiaczkuję od 7-8miesiecy czasami mam jakies plamienie śluz z krwią i to wszystko

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji wskazana jest konsultacja z ginekologiem. Możliwe jest przemieszczenie się wkładki lub infekcja.