Ból pod kolanem, gorączka i kaszel u 4,5-latki

Witam. Moja 4,5letnia córka wczoraj wieczorem skarżyła się na ból pod lewym kolanem. Myśleliśmy, że jakoś nadwyrężyła sobie nogę. Dziś jednak odebrałam ją z przedszkola z gorączka 38'C dziwnym krtaniowym kaszlem i dalej uskarża się na ten ból pod kolanem (tylko jedna noga). Podałam jej na razi Ibuprofen i Neosine. O czym mogą świadczyć takie dziwne objawy? Iwona O.

Marta Mielniczuk

Witam, bardzo ciężko postawić diagnozę bez badania. Infekcja i ból kolana mogą być ze sobą powiązane bądź nie. Powinna Pani udać się do pediatry. Pozdrawiam.