Ból pod pępkiem po grze w piłkę nożną i pracy fizycznej

Witam. Mam 22 lata. Kilka dni temu grałem w piłkę nożną i od tego czasu odczuwam straszny ból zaraz pod pępkiem. Wczoraj dałem rade normalnie funkcjonować, choć czułem ból. Dzisiaj jest już o wiele gorzej. Rano z ogromnym trudem wstałem z łóżka. Ogromną trudność sprawia mi wyprostowanie się. Nie dam rady normalnie oddać moczu. Mocz musze oddawać na siedząco i będąc maxymalnie pochylonym do przodu, gdyż tylko wówczas nie czuje bólu. Przez ostatni miesiac pracowałem podnosząc rożne ciężary.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do chirurga. Prawdopodobnie jest to związane z przepuklina brzuszną.