Ból pod prawym łukiem żebrowym oraz powiększona wątroba
Witam. Od dłuższego czasu boli mnie pod prawym łukiem żebrowym , zrobiono mi usg i wyszło że mam powiększoną wątrobę i wzmożony odblask ze ścian przewodów żółciowych wewnątrzwątrobawych . Co to może być ?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Objawy podawane przez Panią mogą sugerować zwapnienia bądź drobne złogi w obrębie przewodów wewnątrzwątrobowych. Pani stan wymaga diagnostyki w kierunku chorób wirusowych, autoimmunologicznych. Proszę skonsultować się z internistą lub hepatologiem.