Ból pod żebrami a wątroba u nosicielki WZW typu B

Witam. Jestem nosicielką wzwb. Moja wiremia to <20 w lipcu robiłam wszelkie badania tj próby watrobowe białko całkowite czas protrombinowy itd wyniki dobre lekarz powiedział ze moja wątroba ma sie dobrze. W grudniu mam zamiar znow wykonać próby watrobowe i usg. Od kilku dni zaczęło mnie bardzo delikatnie pokłówać w okolicach zebrowych. Prawa ale i lewa strona a także tyl. Czy moze to być związane z mija choroba ? Bardzo o siebie dbam czy mogło dość do zniszczenia wątroby od lipca ?

Milena Lubowicz

Nie można wykluczyć, że dolegliwości związane są z chorobą wątroby. Konieczna będzie wizyta u lekarza i wykonanie badań.
Pozdrawiam