Ból pod żebrami po lewej stronie klatki piersiowej

witam mam bol pod zebrami z lewej strony ktory nie przeszkadza mi tak bardzo pozwala na codzienne czynnosci. nie mam problemow z oddychaniem z wyproznianiem czy moze to byc gastritiz

Małgorzata Panek

Bez zbadania Pani nie można określić dokładnej przyczyny. Czy dolegliwości mają jakiś związek z posiłkami? Proszę udać się do lekarza rodzinnego .
Pozdrawiam