Ból pod żebrem a podejrzenie ruchomej nerki
boli mnie pod żebrami i pod palcami czuje gółkę lekarz powiedzaił ze moze to byc ruchoma nerka mam 23 lata jestem facetem i skierował mnie na tomorgafie nerek na usg nic nie wyszło tylko ze mam przepuchline mała ale nic z tym na razie nie trzeba robic mam pytanie co tomoze byc jeszcze czy to nic groznego powiedział lekarz ze trzeba zrobic badania by uspokoic mnie czy to nie jest rak

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowny Panie,
U niektórych osób nerka po jednej lub obu stronach są bardziej ruchome - wynika to ze zmian w strukturach utrzymujących nerkę. Czasem takie nerki mogą dawać dolegliwości. Nie zawsze ich ruchomość można ocenić w badaniach obrazowych. Jeśli TK nic nie wykaże, proponuję ponowną konsultację lekarską i wykonanie ponownie USG nerek za jakiś czas.