Ból podbrzusza i jaja glisty

Proszę o pomoc.Od 4mscy odczuwam ból w obrębie dołu jamy brzusznej(prawa i lewa strona).na początku ból występował co kilka dni ale od listopada nieustannie każdego dnia,ginekolog wykluczył choroby kobiece,robiłam badania-brak zapalenia,infekcji,badania dobre,jedyne co znaleziono to jaja glisty.3dni temu zużyłam 6 tabletek vermoxu,ograniczyłam cukier,wspomagam sie naturalnymi środkami ale ból nadal jest tak samo silny(leki przeciwbólowe nie pomagają)Czy glistnica to na pewno przyczyna tego bólu?

Witaminy w ciąży

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Glistnica jak najbardziej może być przyczyną zgłaszanych dolegliwości.