Ból podbrzusza i jajników

Witam, mam 22 lata. Od 2tygodni boli mnie podbrzusze, czy jajniki, juz nawet nie potrafie okreslic. Ten bol to tak jakby silne uciski, skurcze, klucia. Ponadto dzis, po oddaniu moczu zaczal mnie kluc odbyt, co nigdy sie nie zdarzalo. Polknelam 2 tabletki przeciwbolowe, ucisk w brzuchu ustal, natomiast klucie w odbycie jest nadal. Czuje, ze jesli nawet chcialabym sie wyproznic nie bylabym wstanie ze wzgledu na bol. Co moze byc przyczyna ? Dodam, ze nie jestem w ciazy, a okres mam dopiero za 7dni

Magdalena StusiĹska

Opisane przez Panią objawy wskazują na zakażenie układu moczowego. Proszę udać się pilnie do lekarza POZ który przepisze odpowiednie leki.

Małgorzata Panek

Proszę udać się do ginekologa. On oceni czy Pani problem związany jest z narządem rodnym. W przypadku dolegliwości brzusznych czy też pieczenia podczas oddawania moczu, może Pani zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam