Ból podbrzusza i kręgosłupa lędźwiowego

Witam.mam pytanie od kilku dni boli mnie brzuch w podbrzuszu i krzyz ja to wiąże to z bólami przed miesiączkąale dzisiaj ten ból sie nasilił i jest nietypowy i nigdy mnie tak nie bolał boli mnie tez pachwina po prawej stronie no i piersi brałam nospę ale mi nie pomogla a moze ttzeba kilka razy wziąćboli mnie tez brzuch przy oddawaniu moczu czy to moze być zapalenie pęcherza czy to są bóle menstruacyjne a może coś innego?
KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu

Badania krwi - potas

Potas jest głównym elektrolitem wnętrza komórkowego w ludzkim organizmie. Jego największe stężenie znajduje się w mięśniach szkieletowych i jest niezbędnym składnikiem do utrzymywania stałych warunków wewnątrz organizmu.

Witam, ból podczas oddawania moczu jest dość częstym objawem zapalenia pęcherza - proponuję zastosowanie Urofuraginy (w pierwszym dniu maksymalna dawka 4x2tabl potem 3x1). Jeśli objawy nie ulegną poprawie po 3 dniach proszę udać się do lekarza rodzinnego. Jeśli chodzi o dolegliwości podczas menstruacji proszę porozmawiac o tym z ginekologiem - być może USG byłoby wskazane

0
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą być wynikiem zakażenia dróg moczowych. Mogą się na nią nakładać także dolegliwości przedmiesiączkowe. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty