Ból podbrzusza i krwawienie

Mam 21 lat. Od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze (jak w czasie okresu) dzisiaj rano zobaczyłam, że delikatnie krwawię i ból od czasu do czasu jest silniejszy. Nic mnie nie piecze ani nie swędzi. Miesiączkę miałam 9 stycznia.Współżyłam ostatnio 2-3tygodnie przed miesiączką. Od tygodnia "odchudzam się" Jem ok 700 kalorii dziennie i trochę ćwiczę. Proszę o radę, co mi może być. Wiem, że to głupie ale nigdy nie byłam u gin, bo się boję strasznie wizyty.

Witam,
powinna koniecznie Pani wybrać się do ginekologia. Szukanie tutaj porady w tak ważnej kwestii raczej nie wiele pomoże. Ze swojej strony mogę jedynie Pani powiedzieć, że dieta 700kcal, to stanowczo za mało, może się Pani nabawić poważnych problemów zdrowotnych. Tak ilość kalorii jest niewystarczająca na pokrycie podstawowego zapotrzebowania organizmu.