Ból podbrzusza i negatywne wyniki testów ciążowych a ryzyko zapłodnienia

Witam, 29/07 kochałam się z chłopakiem, chłopak skończył we mnie. 30/07 wypadał pierwszy mój dzień płodny. po dwóch tygodniach zrobiłam test - wynik negatywny. kolejny zrobiłam 28/08 - wynik negatywny. 16/08 normalnie dostałam miesiączkę, standardowo trwała 4dni. Kolejną powinnam dostać 14/09, ale miesiączki brak. 07/09 odczulam ostry ból w podbrzuszu. A dziś 16/09 czuję jakbym cały czas miała wilgotno w pochwie. Czy możliwe że jestem w ciąży? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście opisywany stosunek mógł predysponowac do ciaży, jednak negatywne wyniki testów oraz wystąpienie miesiączki raczej wyklucza taki obrót spraw. Nie można jednak tego wykluczyć na sto procent ponieważ okres może występować w pierwszym trymestrze ciąży. Myślę że objawy jakie Pani zgłasza obecnie to oznaka zbliżającego się krwawienia menstruacyjnego.