Ból podbrzusza i wyniki badania krwi

Niewiem co dzieje sie z moim organizmem ból w prrawym podbżuszu wyniki krwi Mocznik19,55 Kreatynina0,72 Cpr0,40 Leukocyty 5,6 Erytocyty4,28 Hemoglobina11,1 Hematokryty34,80 Mcv81,0 mch25,90 Mchc31,9 Rdw18,8 Płytki279,0 Mpv9,1 Usg w normie

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Ból w obrębie podbrzusza może być związany m. in. z menstruacją, zapaleniem układu moczowego, chorobami ginekologicznymi. Pani wyniki są prawidłowe, sugeruję zatem wykonanie dodatkowo badania ogólnego moczu. Wyniki proszę skonsultować z lekarzem ginekologiem, który dodatkowo potwierdzi bądź odrzuci choroby ginekologiczne.