Ból podbrzusza, krocza i kości krzyżowej

Witam. Mam 19lat i od mw. pół roku dziwne bóle w okolicy podbrzusza krocza i kości krzyżowej, ból nie jest mocny, ale regularny, mam dyskopatię l5-s1 6mm (centralna) i bulging l4-l5 3mm, miałem też kamicę nerkową, ale na ost. usg z nerkami było w porządku, ale za to wyszło że mam 2 polipy na wor. żółciowym (5mm) i konkrementy (do 2mm), dziś też odczuwam tępy ból pleców na wysokości nerek. Byłem u kilku specjalistów i nic. I tu moja prośba o jakąś diagnozę.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opierając się na przytoczonej historii choroby można wnioskować iż powodem bólów mogą być zmiany w obrębie kręgosłupa. Kamica nerkowa oraz kamica pęcherzyka także może powodować dolegliwości. Sugerowałbym skonsultować się z chirurgiem by wykluczyć kwestie stricte narządowe. Jeżeli w tym obszarze lekarz nie stwierdzi nieprawidłowości warto skorzystać z pomocy rehabilitanta lub rozważyć konsultację z neurochirurgiem w sprawie kręgosłupa.