Ból podbrzusza, nabrzmiałe i obolałe piersi a prawdopodobienstwo ciąży

Witam, od tygodnia boli mnie podbrzusze, mam nabrzmiałe piersi i obolałe. Ostatni okres dostałam 16 lipca. Od tego czasu współżyłam tylko raz i to z prezerwatywą, no i nie doszło wtedy do wytrysku. Okres powinnam dostać 22.08 mniej więcej. Okres ostatnio miałam regularny.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!
Pani dolegliwości najprawdopodobniej spowodowane są zbliżającą się menstruacją a fakt iż jest ona opóźniona zapewne spowodowany jest wahaniami poziomu hormonów. Pozdrawiam.