Ból podbrzusza po stosunku a ryzyko zapłodnienia

witam mam pytanie wczoraj mi się okres skączył i uprawiałam sex z chłopakiem bez zabezpieczenia nie wytrusną w środku tylko na zewnątrz ale po stosunku bolało mnie pod brzusze i dzisiaj na rano teraz czy mogę być w ciąży??
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ból występujący od razu po stosunku z pewnością nie wskazuje na ciążę. Tym bardziej iż stosunek odbył się w czasie dni niepłodnych. Warto, jeżeli ból będzie się utrzymywał udać się do ginekologa na USG i bezpośrednie badanie.