Ból podbrzusza po stosunku płciowym

witam . mam 20 lat i czasami podczas stosunku bardzo boli mnie w dole brzucha raz po lewej stronie raz po prawej ,bol promieniuje w strone plecow. dzieje sie tak tylko w jednej pozycji. od czego to moze byc co jest powodem.
20 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Ból podczas stosunku, czyli tzw. dyspareunia w każdym przypadku wymaga bezpośredniej oceny lekarza ginekologa. Dolegliwości mogą wynikać z Pani budowy anatomicznej, stanów zapalnych miednicy małej lub endometriozy. Wymaga to jednak dokładniejszej diagnostyki, najlepiej pod kierunkiem lekarza który ma możliwość wykonania przezpochwowego usg.