Ból podbrzusza promieniujący do kręgosłupa
od miesiąca mam bóle w samym dole brzucha, promieniujace do kręgosłupa, zawsze bolało mnie podbrzusze w połowie cyklu, teraz przez cały czas mnie boli, zaraz po miesiączce, od zawsze mam obfite miesiączki, trwajace 7 dni, mam malutkiego mięsniaka, ale lekarz powiedział, że nie ma wpływu na ból i miesiaczkę, badanie ginekologiczne w porządku, usg dopochwowe też, jakie badania powinnam zrobić? dodam, że cytologia tez wypadła dobrze

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Osobiście nie mogę wykluczyć iż mięśniak nie ma wpływu na dolegliwości. Warto wykonać badanie USG jamy brzusznej, by ocenić narządy się tam znajdujące.