Ból podbrzusza u 22-latki

Witam. Od kilku tygodni odczuwam ból w podbrzuszu. Raz mocniejszy, czasem słabszy. Pojawiły się również białe upławy. Miałam problem z oddawaniem moczu ale test na infekcję dróg moczowych nic nie wykrył. Od dwóch dni mam silne mdłości, osłabienie, dreszcze na przemian z silnym uczuciem gorąca i poceniem się. Temperatura ok. 37.0. Proszę o wstępną diagnozę.

Witam, na pewno brałbym pod uwagę zapalenie pęcherza - na pewno konieczne jest badanie ogólne moczu. Do tego konsultacja ginekologiczna. Należy również brać pod uwagę inne infekcje układu moczowo-płciowego.