Ból podczas chodzenia po operacji palca młotkowatego

Witam jestem 5 tygodni po operacji3 palca młotkowatego prawej stopy, tydzien temu miałam wyciaganego druta , palec jest prosty ale nie mogę obciążać przodu stopy bez bólu, palec jest sztywny ale głownie w chodzeniu przeszkadza mi ból,mam wrazenie ze ten ból jest d sztywnosci stawów, sama sztywnosc mi nie przeszkadza tylko ten okropny ból gdy próbuje obciążyc całą stope, ból jest okropny , jakie badania wykonac i czy potzrebna bedzie ponowna operacja?mój lekarz umywa rece od problemu.

Witam Panią serdecznie,

okres 5 tygodni jest zbyt krótki by ocenić skutki tej operacji. Jeżeli w/w objawom nie towarzyszy infekcja (wysoka temperatura ciała, zaczerwienienie okolicy rany,wyciek treści płynnych z rany, podwyższone parametry zapalne - CRP) to należy poczekać jeszcze kilka tygodni na powrót do normalnej funkcji stopy.