Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból podczas oddawania moczu po założeniu cewnika

Jestem po wstawieniu CEWNIKA DJ do moczowodu ponieważ były bardzo duże uszkodzenia (woda w nerce i złogi jak i cząstki kamieni pocięły mi moczowód ) Czy da się to odbudować ?? Proszę mi powiedzieć czy z tym cewnikiem mogę normalnie pracować,dźwigać,dużo chodzić i siedzieć równie dużo przed komputerem i jeszcze proszę mi powiedzieć dlaczego tak bardzo boli przy oddawaniu moczu (boli,piecze a wręcz krzyczę z bólu) ??
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania

Moze pani byc bardziej podant na ujemne skuki zlozenie ceika moze byc za dlugi moze pani miec infekcje proponuje porozmiac z elarzem leczacym leki rozkroczowee i p,zpalneduzo pic

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy