Ból podczas penetracji po inicjacji seksualnej

Mam 17 lat,niedawno z mym chłopakiem, przebiliśmy moją błony dziewiczą,było to bardzo bolesne i było sporo krwi,gdy po przerwie po raz kolejny spróbowalismy sexu sprawiło mi to duży ból, myslalam ze to wina głębokiej penetracji,rozmiaru członka mojego partnera, ale gdy starał się to robić delikatnie czułam albo parcie na odbyt, dyskomfort, chęć wypróżnienia, mimo że nie było takiej potrzeby, albo parcie, nacisk na pęcherz, w zależności od pozycji, w kazdej boli. co jest nie tak? pomocy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ból podczas kolejnych stosunków może być wynikiem podrażnienia jeszcze nie do końca zagojonej rany po przerwaniu błony dziewiczej. Warto także sprawdzić podczas wizyty u ginekologa czy nie ma jakichś nieprawidłowości w błonie śluzowej dróg rodnych np. nadżerka. Istnieje szansa iż Twoja pochwa nie jest jeszcze przyzwyczajona ( pod względem rozciągliwości) do penetracji. Ten stan z pewnością ulegnie zmianie.