Ból podczas seksu a wielkość członka

Dlaczego uprawiając sex z partnerem od tyłu odczuwam ból, w innych pozycjach również ale nie aż taki, i nie ma aż takiej satysfakcji jaką byśmy chcieli bo ja za każdym razem próbuję go odpychać rekami. Czy ma na to wpływ wielkość członka albo to, że mam zespół turnera, albo jakaś inna przyczyna ?

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem - psychologiem lub lekarzem.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Proszę udać się w pierwszej kolejności do lekarza ginekologa, a jeżeli problem będzie się utrzymywał - to pozostaje konsultacja u seksuologa.