Ból podczas stosunku i po nim a możliwość ciąży

Witam. Jakieś dwa tygodnie borykam się z problemem bólu podczas stosunku i po nim. Jestem ze swoim partnerem już rok i wcześniej nie miałam takiego czegoś. dodam że mieszkam za granica i nie mam na razie możliwości pójścia do ginekologa. Gdzieś wyczytałam że mogę być w ciąży,ale czy to możliwe.... prosze o odpowiedz. Malina

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opisywane zmiany zwykle wynikają z wahań hormonalnych lub nieprawidłowości w obrębie błony śluzowej narządu rodnego. Mino miejsca zamieszkania wskazana jest konsultacja z ginekologiem. Ciąża jest mało prawdopodobna.
Pozdrawiam
Lek. Paweł Baljon