Ból podczas stosunku i spóźniający się okres

mam pytanie okres spoznia mi sie 14 dni wyczulam chrostki na wargach sromowych mam bardzo bolesny stosunek plciowy oraz opochnieta prawa gorna czesc macicy co to moze byc
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Nie wiem w jaki sposób oceniła Pani "spuchnięcie" macicy, ale nie jest to możliwe w badaniu palpacyjnym.
Wskazana jest wizyta u ginekologa. Niezbędne jest przeprowadzenie badania ginekologicznego i badania czystości pochwy, aby przybliżyć diagnozę problemu.
Przyczyną występujących dolegliwości może być zakażenie wirusowe, bakteryjne bądź grzybicze.
Sugeruję także wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki lub po tym terminie.