Ból podżebrowy u 5-latka

Witam, moj 5-letni synek skarzy sie na bol pod zebrami z lewej strony ale tylko podczas skakania a nawet wskazywal na okolice zoladka. podczas innych zabaw nic mu nie dolega. Bol pojawia sie tak jakby skakania w pionie \trampolina\. Prosze o porade. Pozdrawiam

Zawsze warto omówić to z lekarzem pediatrą ponieważ zgłaszane dolegliwości są niespecyficzne..
Nie podała Pani czy ból trwa krótko ,czy dziecko sprawia wrażenie cierpiącego i czy przy braku aktywności nic się nie dzieje.
Czasami u dzieci z nieco niższym napięciem mięśniowym aktywność ruchowa może powodować różne dolegliwość ( niestabilność aparatu więzadłowego).

Do wyjaśnienia proszę ograniczyć skoki .

Pozdrawiam