Ból policzka podczas płukania ust płynem

Witam :) Od pewnego czasu zauważyłem u siebie bardzo dziwną dolegliwość. Otóż, podczas płukania zębów płynem do płukania ust przechodzi mnie przeszywajacy ból w obrębie lewego policzka. Ból ten ciężko jest opisać, jest to pewnego rodzaju prąd który rozchodzi się wewnątrz policzka aż po szczęki z lewej strony, dodam że po prawej stronie ból nie występuje. Taki bił trwa nie dłużej niż 10 sekund i przechodzi, jednak jest to dosyć dziwne i niepokojące. Co to może być? Proszę o poradę Pozdrawiam :)

Najlepiej udać się do gabinetu stomatologicznego i opowiedzieć specjaliście o Pana dolegliwościach. Przeprowadzi badanie i pomoże w rozwiązaniu problemu ( zdalnie nie można nic konkretnego zalecić ).