Ból pośladków po operacji usunięcia przepukliny

Co to moze byc juz zadawalem pytanie na temat objawow po operacji ale od tak naprawde operacji usuniecia przepukliny mam duzy problem z posladkami nie moge za bardzo nawet na nich lezec a jak siedze bardzo mi dokucza bol pksladkow tak jakby mnie cos dusilo tam czuje jakby moje posladki opadaly wiodczaly a jak probuje to rozmasowac to tak jakbym przesowal miesni zbite po kosciach i czuje jakby to przeciecie na tylku powiekszylo sie pozatym mam czeste gazy i jak probuje sie wyrobic nogi bola

Objawy są nietypowe i powyższe dane mogą pomóc w ustaleniu ich przyczyny.