Ból prawej ręki i brak urazu

Boli mnie prawa reka. Nie mialam zadnego urazu. Od 3 miesiecy mam z nia problem. Boli przez okolo tydzien. Bol mija a potem sie nawraca i tak w kolko. Troszke mnie lewa tez boli ale nie tak bardzo jak prawa. Nie mam boreliozy. Co to moze byc i co by na to moglo pomoc?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest wizyta u neurologa oraz prawdopodobnie wykonanie badania obrazowego kręgosłupa szyjnego.