Ból prawej strony pleców

od dłuższego czasu bardzo boli mnie prawa strona pleców, ból pojawia się po godzinie, dwóch od rozpoczęcia pracy /pokojówka w holenderskim hotelu/ ból zaczyna się pod łopatką i zaczyna się nasilać, obejmuje całą prawą stronę pleców do nerki i przechodzi na okolice wątroby, z przodu. Mija dopiero po 2-3 godzinach od zakończenia pracy. Jest jakby "falujący", bo są chwile gdy nie odczuwam bólu, ale gdy powraca to jest bardzo silny. Nie pomagają środki przeciwbólowe np: diclofenac.Dlaczego tak jest.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest ocena obrazowa kręgosłupa. Być może charakter wykonywanej pracy wpływa na dolegliwości bólowe właśnie w tak sposób. Myślę iż nie obejdzie się bez konsultacji z lekarzem.