Ból rąk i nóg oraz zgrubienia pod skórą

witam mam pytanie od dłuższegoc czasu strasznie bolą mnie ręce nogi kolana nadgarstki na ciele robią się kule którym towarzyszy straszny ból potem powstają siniaki nie mogę wstać usiąść ani chodzi ból jest straszny proszę o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto wykonać badania obrazowe by powiedzieć coś więcej na temat powstających zmian. Możliwe iż ma to związek z układową chorobą reumatyczną. Wtedy to konieczna jest konsultacja z reumatologiem.