Ból ręki i guzki na przedramieniu a skręcony staw barkowy

Dobry wieczór,mam18 lat i problem z ręką.Nie wiem, czy ma to znaczenie,ale niedawno miałam skręcony staw barkowy prawy.Wtedy też zauważyłam takie jakby guzki na prawym przedramieniu między łokciem a nadgarstkiem, wyczuwalnie jest ich 5.Zgłosiłam to ortopedzie kilka miesięcy temu, jednak on stwierdził,że tu nic nie ma.Od przedwczoraj bardzo mnie boli t ręka w miejscach zgrubień,szczególnie przy wykonywaniu ruchów(najbardziej podnoszenie czegoś)co to może być?Nie wiem czy iść z tym do rodzinnego?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tak czy inaczej musi Pani/Pan przejść przez kontrolną wizytę u lekarza rodzinnego by uzyskać skierowanie do ortopedy oraz na zdjęcie RTG kończyny. Możliwe iż są to zmiany zwyrodnieniowe.