Ból ręki w nadgarstku i łokciu

Dzień dobry. Od dobrych 4 miesiecy boli mnie reka od nadgarstka po łokiec myślałem że to mięsień ale niestety nie przestaje jak mam rękę w ruchu to nie boli ale jak nic nie robie i reka jest w spoczynku jest nie samowity ból byłem u lekarza ale dostajetylko maści do smarowania smaruje trzy razy dziennie wcieram maść i dalej to samo. Co to może byći dlaczego tak jest? Dariusz Gorzów Wlkp

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno określić przyczynę takiego bólu. Warto wykonać badanie obrazowe kończyny.