Ból ręki w okolicy łokcia po upadku na oblodzonym chodniku

Witam dzisiaj niefortunnie upadłam na oblodzonym chodniku i teraz boli mnie ręka w okolicy łokcia, ból występuje przy prostowaniu ręki, odczuwam też lekkie mrowienie w dłoni, do tej pory ręka nie spuchła. Czy to może być złamanie?

Szanowna Pani, nie można wykluczyć złamania, proszę udać się do ortopedy i wykonać RTG