Ból skroni i części policzka oraz mięśni szyi

Od dwóch dni mam ból skroni i części policzka oraz mięśni szyi czuje też niestabilność (tak jakby głowa była cięższa i szyja nie utrzymywała jej) Czy to może być związane z przećwiczeniem dodam że ostatnio skupiłam się głównie na ramionach i rękach za pomocą ciężarków

Jak najbardziej może to być nadwyrężenie kręgosłupa szyjnego należy smarować voltarenem w maści i przez kilka dni unikać ćwiczeń obciążających tę okolice, pozdrawiam