Ból stawów i kości u 60-latki

Witam serdecznie . Mam pytanie bardzo mnie bolą stawy ,kości rąk , stóp bioder a nawet klatki piersiowej mam 60 lat. Od wielu lat prawie każdego roku miałam kleszcze , ale w zeszłym roku był duży rumień . Przeszłam kurację antybiotykową . Dwa razy robiłam wynik pierwszy IgG - wynosił 15,84 drugi 15,88 obecnie zrobiłam badanie już jest 16,20 , ale jeszcze dodatkowo IgM 5,57. Prócz tego czynnik reumatoidalny 43,1U/ml - anty- CCP 390,9 - Cholesterol całkowity 252 mg/dl - Lipaza 63 U/l - ALT 124 U/l co to może być czy kroczyć w kierunku boleriozy . Z bólu nie mogę spać i strasznie bolą wszystkie kości . Ból z uczuciem drętwienia kończyn. Dziękuję za podpowiedź bo większość badań robię prywatnie ,a one nie są tanie . Lekarz nie bardzo chce dać skierowania na specjalistyczne badania. Z pozdrowieniami Urszula ze Zgorzelca

Lek. Bartosz Domagała

Myślę że warto zasiegnac porady specjalisty reumatologa. On zbierze wywiad całościowo i pokieruje na konkretne badania