Ból stawów kolanowych i podejrzenie chondromalacji I stopnia
Od 2lat bolą mnie oba stawy kolanowe,teraz jakby minimalnie. teraz bardziej boli poniżej ból promieniuje do połowy łydki,nieraz do kostki.Jest to ból narywajacy Boli bardziej w spoczynku.Mam podejrzenie chondromalacji I st.Byłam badana neurologicz, kiedyś niemiałam odruchów brzusznych, u okulisty ok.tylko powiekszona jedna żrenica Przebytą chorobę Ossog- Schlettera. U laryngol o.k. Boli mnie po lewej stronie kregosłupa odcinek piersiowolędźwiowy jeden punkt TK i MRI mam, mamteż krzywy kregosłup.

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Objawy te mogą być wynikiem zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa, choć nie można wykluczyć także problemów naczyniowych.