Ból stawów, zimne stopy i dreszcze

Witam Mam pewien problem ze swoimi nogami. Od jakiegoś czasu na wieczór bardzo bolą mnie stawy w kolanach i niekiedy promieniuje mi to na stopy, stopy mam zimne i chociaż jest lato w domu mam ciepło to mi całej jest zimno i od czasu do czasu otrzepuje sie z zimna i przechodza mnie dreszcze, najpierw myslałam, że to może z długiego chodzenia ale mam ta nawet ja siedze cały czas w domu, nadwagi nic z tych rzeczy nie mam, badania też mam dobre. co to może być ?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Powodem zgłaszanych dolegliwości może być choroba zwyrodnieniowa stawów połączona z niedokrwieniem kończyn dolnych, zakrzepową chorobą żylną lub niewydolnością prawokomorową serca. Oczywiście nie sugeruję iż wszystkie wymienione jednostki chorobowe współistnieją w tym przypadku. Warto zgłosić się do lekarza.