Ból stawu barkowego po noszeniu ciężarów

niosłam na prawym ramieniu ciężką torbę 0o, 11 kg, na długim pasku, ponieważ torba zsuwała się na rękę to podrzucałam aby pozostawała na ramieniu, Szłam tak ok 1 km, lewą rękę również miałam obciążoną niosłam lżejszą torbę.W nocy zaczął mnie boleć staw barkowy a rano już nie mogłam podnieść ręki do góry-intensywny ból, Biorę ibuprom max.Nie wiem jakie okłady i z czego stosować.

Lek. Paweł Baljon

Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej postawić konkretną diagnozę. Zdecydowanie konieczna jest jednak dokładniejsza diagnostyka pod okiem specjalisty ortopedy. Skierowanie uzyska Pani/Pan od lekarza POZ.